Fotogalerie

IV. drezurní hobby závody

5.5.2014 | Přidáváme odkaz na rajče, kde jsou fotky ze sobotních hobby závodů, je jich spoustu, ale nechala jsem je všechny, ať si každý jezdec může vybrat tu nejhezčí :-)

pár fotek z letošní zimy, kdy napadlo na naše poměry hodně sněhu :-)

Zima

24.2.2013 | pár fotek z letošní zimy, kdy napadlo na naše poměry hodně sněhu :-)

Pár fotek našich loňských hříbat

hříbata Loreta, Athena, Aféra a Ríša

23.1.2013 | Pár fotek našich loňských hříbat

Fotky z farmy

10.10.2012 |

Jako každým rokem jsme pro kamarády pořádali naše koniny. Den se krásně vydařil, snad si ho všichni výborně užili a za rok se zase všichni sejdeme.

7. sudoměřické koniny

8.9.2012 | Jako každým rokem jsme pro kamarády pořádali naše koniny. Den se krásně vydařil, snad si ho všichni výborně užili a za rok se zase všichni sejdeme.

V letošním roce jsme dokončili rekonstrukci dvou apartmánů.

Apartmány

17.7.2012 | V letošním roce jsme dokončili rekonstrukci dvou apartmánů.

Vzhedem k tomu, že na farmě chováme spoustu zvířat v ekologickém režimu a potřebujeme pro ně dostatek krmení, které si vyrábíme sami, máme na farmě i několik traktorů a dalších pomocníků.

Vozový park

19.6.2012 | Vzhedem k tomu, že na farmě chováme spoustu zvířat v ekologickém režimu a potřebujeme pro ně dostatek krmení, které si vyrábíme sami, máme na farmě i několik traktorů a dalších pomocníků.

Dne 16. 5. 2012 se Laře narodila krásná kobylka, kterou jsme pojmenovali Loretta.

Hříbata - Loretta

17.5.2012 | Dne 16. 5. 2012 se Laře narodila krásná kobylka, kterou jsme pojmenovali Loretta.

Hříbata Athéna a Aféra

Hříbata Athéna a Aféra

12.5.2012 | Hříbata Athéna a Aféra

Sameček lamy Quanako

Akim

21.11.2011 | Sameček lamy Quanako

Na čarodějnice jsme uspořádali první ročník veřejného drezůrního tréninku. Počasí se vydařilo, ve třech úlohách - Z1, Z3, L8 bylo celkem 50 startů.

Veřejný drezurní trénink

7.8.2011 | Na čarodějnice jsme uspořádali první ročník veřejného drezůrního tréninku. Počasí se vydařilo, ve třech úlohách - Z1, Z3, L8 bylo celkem 50 startů.

Přidáváme pár fotek ze závodů ve Zduchovicích. Zůčastnili jsme se s Ramzesem a Felínou. Ramíkovi s Romanem se dařilo a přivezli si první místo.

Závody Zduchovice

7.8.2011 | Přidáváme pár fotek ze závodů ve Zduchovicích. Zůčastnili jsme se s Ramzesem a Felínou. Ramíkovi s Romanem se dařilo a přivezli si první místo.

Přidáváme fotky Bruna a kobyl Droběny a Bačkory :-)

Bruno a nevěsty

7.8.2011 | Přidáváme fotky Bruna a kobyl Droběny a Bačkory :-)

Jako každý rok na Nový rok jsme vyrazili na novoroční vyjížďku. Přikládáme pár fotek.

Novoroční vyjížďka 2011

1.1.2011 | Jako každý rok na Nový rok jsme vyrazili na novoroční vyjížďku. Přikládáme pár fotek.

24. července se naši kamarádi Lenka a Kája rozhodli, že se po dlouhých letech vezmou. Krásný obřad, kde zazpívala Veronika a David jí k tomu zahrál na housle se konal na radnici v Písku, následná oslava se konala na našem statku v Sudoměřicích. Počasí se na nás mračilo, ale pro novomanžele dobře, protože jim přes den pršelo štěstí a večer se naštěstí umoudřilo, tak jsme si pěkně za doprovodu našeho muzikanta Petra zazpívali, zatančili, snědli prasádko, vypili soudek..... krásný den to byl a novomanželům přejeme hodně štěstí, lásky, dětí, koní.......... vše ať se jim daří a přikládáme pár foteček pro ty co tu nebyli s námi.

Lenka a Kája - svatební den

24.7.2010 | 24. července se naši kamarádi Lenka a Kája rozhodli, že se po dlouhých letech vezmou. Krásný obřad, kde zazpívala Veronika a David jí k tomu zahrál na housle se konal na radnici v Písku, následná oslava se konala na našem statku v Sudoměřicích. Počasí se na nás mračilo, ale pro novomanžele dobře, protože jim přes den pršelo štěstí a večer se naštěstí umoudřilo, tak jsme si pěkně za doprovodu našeho muzikanta Petra zazpívali, zatančili, snědli prasádko, vypili soudek..... krásný den to byl a novomanželům přejeme hodně štěstí, lásky, dětí, koní.......... vše ať se jim daří a přikládáme pár foteček pro ty co tu nebyli s námi.

Po dlouhé zimě, která nás brzdila se nám konečně podařilo dokončit a zkolaudovat novou stáj pro koně.

Stáj pro koně

16.6.2010 | Po dlouhé zimě, která nás brzdila se nám konečně podařilo dokončit a zkolaudovat novou stáj pro koně.

Dne 8. května 2010 jsme vyrazili s Brunem na zámek do Bechyně.

Bruno na bechyňském zámku

8.5.2010 | Dne 8. května 2010 jsme vyrazili s Brunem na zámek do Bechyně.

Bára, Denisa a Lenka se připravují na ZZVJ, přidáváme pár fotek z tréninku. Všichni se můžete kouknout jak jim to sluší v nové výstroji :-)

Trénink 18. 4. 2010

18.4.2010 | Bára, Denisa a Lenka se připravují na ZZVJ, přidáváme pár fotek z tréninku. Všichni se můžete kouknout jak jim to sluší v nové výstroji :-)

V sobotu 21. listopadu se k nám přistěhoval novej koník. A co že to vlastně je za koníka? Jedná se u nás o zatím nepříliš známé plemeno Trekpaard (chladnokrevník).

Bruno

21.11.2009 | V sobotu 21. listopadu se k nám přistěhoval novej koník. A co že to vlastně je za koníka? Jedná se u nás o zatím nepříliš známé plemeno Trekpaard (chladnokrevník).

Fotoreportáž ze 4. ročníku oblíbené sudoměřické akce.

IV. Sudoměřické koniny

12.9.2009 | Fotoreportáž ze 4. ročníku oblíbené sudoměřické akce.