Ubytování na statku

apartmányOd sezony 2012 Vám nabízíme ubytování ve dvou nově vybudovaných prostorných apartmánech. Každý apartmán zahrnuje dvě ložnice po dvou postelích, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu se sprchovým koutem a prostornou předsíní. Parkování přímo u apartmánů. Před apartmány je udržovaná zahrada. V případě příznivého počasí je k dispozici zahradní bazén.

Cena za apartmán je 1710 Kč/noc včetně DPH. Kapacita jednoho apartmánu je 4 osoby, po dohodě je možná přistýlka - 1 osoba (cena 228 Kč).

apartmányapartmány

Více fotek apartmánů naleznete ve fotogalerii.

Dále máme v samostatném zázemí k dispozici 2 velké pokoje. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Pro hosty je k dispozici společenská místnost s kuchyňkou. K ubytování dále patří zastřešené venkovní posezení a velký gril.

Pro ubytované klienty nabízíme uschování kol, motorek apod. v uzamykatelné části statku, auta se parkují přímo před budovou.
 Cena je 350 Kč bez DPH) na osobu a den při plné obsazenosti, při pobytu delším než 7 dní je cena 250 Kč s DPH na osobu.

Statek se nachází v jihočeské vesnici obklopené oborou a lesy. Prostředí je vhodné na agroturistiku, jízdu na kole, vycházky do přírody. V blízkém okolí lze navštívit několik významných hradů a zámků, např. Bechyně, Červená Lhota, Hluboká nad Vltavou apod., dále pak historické muzeum techniky, skanzen, hasičské muzeum, Chýnovské jeskyně, Blatskou stezku a spoustu jiných krásných a významných míst.

Na statku nevaříme, ale po dohodě je možné v týdnu zajistit dovoz obědů z nedaleké jídelny, výběr ze dvou jídel, cena okolo 100 Kč. Ubytování je vhodné pro skupiny lidí, kteří se vzájemně znají, nebo je vhodné například pro firmy, kdy je možné kromě ubytování zajistit například opečení prasete, sud, raut apod. Zároveň lze tuto činnost spojit s některou z námi nabízených aktivit, jako je jízda na koni, jízda terénním vozem apod. Pejsky a jiné domácí mazlíčky není možné ubytovat.