Ubytování

Ubytování

Nabízíme ubytování ve dvou prostorných apartmánech, které byly vystavěny při rekonstrukci původního statku. Každý apartmán zahrnuje dvě ložnice po dvou postelích, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu se sprchovým koutem, WC a prostornou předsíň. Kuchyň je kompletně vybavená (lednice, mikrovlná trouba, sporák, nádobí). Obývací pokoj je vybaven TV. V jednom apartmánu je navíc nově umístěna pračka, žehlící prkno, žehlička. Parkování přímo u apartmánů. Před apartmány je udržovaná zahrada a pergora s krbem.

Na statku nevaříme, ale v dosahu je několik výborných restaurací, kde je možné se za rozumné peníze dobře najíst :-).

Pejsky a jiné domácí mazlíčky není možné ubytovat.

Cena za apartmán bez pračky je 2070 Kč/noc včetně DPH. Kapacita apartmánu je 4 osoby, po dohodě je možná přistýlka (rozkládací gauč pro 1-2 osoby) - 1 osoba (cena 345 Kč).

Cena za apartmán s pračkou je 2185 Kč/noc včetně DPH. Kapacita apartmánu je 4 osoby, po dohodě možná přistýlky (rozkládací gauč pro 1-2 osoby) - 1 osoba (cena 345 Kč včetně DPH)

UbytováníUbytováníUbytováníUbytováníUbytováníUbytováníUbytováníUbytováníUbytováníUbytováníUbytováníUbytování

UbytováníUbytování

Dále nabízíme pronájem části hospodářského stavení, kde je plně vypabavená kuchyň, dva velké pokoje se sprchou a WC. Tyto prostory jsou vhodné pro skupiny lidí, kteří se znají a potřebují zázemí např. na cykloturistiku, výlety apod. Kapacita je max. 20 lidí.

Pro ubytované klienty nabízíme uschování kol, motorek apod. v uzamykatelné části statku, auta se parkují přímo před budovou.

Statek se nachází v jihočeské vesnici obklopené oborou a lesy. Prostředí je vhodné na agroturistiku, jízdu na kole, vycházky do přírody. V blízkém okolí lze navštívit několik významných hradů a zámků, např. Bechyně, Červená Lhota, Hluboká nad Vltavou apod., dále pak historické muzeum techniky, skanzen, hasičské muzeum, Chýnovské jeskyně, Blatskou stezku a spoustu jiných krásných a významných míst.